Bülten, Otomasyon

İSTASYONLARINIZ STAWIZ OTOMASYON SİSTEMLERİ İLE GÜVENDE

Mepsan’ın sunduğu Stawiz otomasyon sistemleri, doğru veri takibi ve kaçakçılıkla mücadelede güvenilir bir çözüm sunuyor.

Stawiz Otomasyon Sistemleri, endüstriyel bilgisayar tabanlı Linux işletim sistemine sahip teknolojik çözümü sayesinde veri tabanı yönetimi, yazılım versiyon takibi, veri transfer kontrolü, anti-virüs koruması, network güvenlik yönetimi, yedekleme ve veri kaybı önleme prosedürleri gibi üstün özellikleriyle kullanıcılarına sayısız güvenlik ve iş yönetim çözümü sunuyor. Stawiz ile istasyonda oluşan her türlü bilgi anında merkeze aktarılıyor, tüm analizler merkezdeki veri tabanı üzerinde yapılıyor ve %100 web tabanlı operasyon yönetim mimarisi sayesinde bu bilgilere her noktadan, donanım ve işletim sistemi kısıtlamaları olmadan ulaşılması sağlanıyor.

Türkiye genelinde Mepsan’ın sunduğu Stawiz Otomasyon Sistemi kullanan istasyonların tümünde, istasyon bilgisayarları yetkili Mepsan servislerince montaj ve kontrol süreçleri sonunda devreye alınıyor. Stawiz sayesinde bağımsız bilgisayar veya istasyon servislerinin Mepsan bilgi ve kontrolü dışında istasyonlarda hatalı veya elverişsiz koşullarda otomasyon sistemini çalıştırmasının ve devreye almasının önüne geçiliyor. Mepsan’ın sunduğu Stawiz otomasyon sistemleri, doğru veri takibi ve kaçakçılıkla mücadelede güvenilir bir çözüm sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir