Keşan Belediyesine Ait Araçlar  Stawiz Otomasyon Sistemiyle Güvenli Yakıt İkmali sağlarken online araç yakıt yönetimi takip olanağı sağlıyor.

Uzun yıllardır tüm yakıt transferlerini Mepsan güvencesiyle takip eden Keşan Belediyesi, hizmet kalitesini en üst seviyeye taşıyabilmek amacıyla tüm yakıt transfer kontrol sistemlerini Mepsan Yeni nesil otomasyon sistemleri Stawiz ile yeniledi..

Keşan belediyesine ait 100 e yakın araca kurulan yeni nesil taşıt tanıma sistemi ile araçların yakıt tüketimlerini sistemden alabildikleri farklı raporlar ile görebilmeleri, araç kontrolünü ele almaları sağlanıyor.Farklı limitlendirme kriterlerini aktive eden filo yöneticileri, ayrıca daha etkin rota planlamaları ile de araç kullanıcılarını yönlendirebilmekte daha kontrollü tüketim ile yakıt tasarrufu sağlanabilmektedir.Mepsan AR-GE Merkezinin uzun yıllar süren çalışmaları ve saha testleri sonucu Türkiye akaryakıt piyasasında ilk UHF Pasif Tag teknolojisi ile çalışan taşıt tanıma sistemi olma özelliğini taşıyor. Stawiz Taşıt Tanıma Sistemi araca monte edilen ID chip ile güvenli bir şekilde dolum yapılabilmesini sağlıyor.
Stawiz  otomasyon sistemiyle operasyon kolaylığı ve yatırım maliyeti tasarrufu sağlanırken, Keşan belediyesine ait araçların garantili ve güvenli yakıt ikmali sağlanıyor.