Bülten, Otomasyon

ELEVENTECH ARAÇ YIKAMA TEKNOLOJİLERİ OTOMASYON İLE ARTIK DAHA AKILLI…

İletişim çağında olduğumuz bir dönemde, sadece insanlarla iletişime geçmek artık yeterli olmamaktadır. İlerleyen teknoloji ile insanlar kullandıkları makineler, sistemler, araçlar vb. ürünler ile iletişime geçme ve konuşabilme ihtiyacı duymuşlar ve bu neticede de akıllı evler,akıllı arabalar,akıllı telefonlar,akıllı ev aletleri gibi bir dizi ürünler ile iletişime geçebilmeyi sağlamışlardır.

’Geleceği, Bu Güne Taşıyoruz’’düşüncemiz ve çalışmalarımız neticesinde siz değerli çözüm ortaklarımıza, ‘’Teknoloji’’ konusunu en üst düzeyde deneyimle farklılığını sunuyor ve oluşturmuş olduğumuz otomasyon sistemimiz sayesinde her an ve her yerden Eleventech-Araç Yıkama Teknolojileri ile iletişime geçebilmenizi sağlıyoruz.

Eleventech-Araç Yıkama Teknolojileri otomasyon uygulaması STAWIZ+, kullanıcı dostu arayüzü ve web tabanlı mimarisiyle raporlara ve yönetim ekranlarına bilgisayar, tablet, telefon veya diğer taşınabilir donanımlarla istenilen zamanda ve istenilen yerden erişim imkânı sunmaktadır.

Eleventech-Araç Yıkama Teknolojileri ile entegre çalışan STAWIZ+, süre ve fiyat değişimlerinde yapılacak değişiklere anlık müdahale etmenize imkan sağlıyor, kontrol ve denetim açısından risk ve hataları azaltıyor ve çalışma ortamının verimliliğini artırıyor.

Eleventech-Araç Yıkama Teknolojileri  STAWIZ+;

*Birçok ayrıntıyı izleyebileceğiniz Widgetları,

*İstenilen zaman aralığındaki  gerçekleşen satış operasyonlarının  detaylı listesini,

*Operasyonların saat kaçta, hangi perondan ve hangi tabancadan  gerçekleştiğini,

*Sisteme tanımlanan Elektrik (Kw), Su  (m3) ve Köpük (Lt) maliyetlerinin,  sistemin her operasyon başına     gerçekleştirdiği hesaplama algoritması  sayesinde hem maliyetlerinizi hem de  kazançlarınızı izleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir