Satış Sonrası Hizmetler

LİDER MARKA MEPSAN!

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Mepsan herzaman yanınızda…

Mepsan, 2004 yılında hizmet vermeye başladığı Mepsan Çağrı Merkezi’nde gerçek zamanlı sorun izleme araçları ile faaliyet gösteriyor. Yurt içinde ve yurt dışında 7/24 hizmet sunarak, gelen çağrıları kendi geliştirdiği izleme sistemi üzerinden takip ediyor. Servis programına giriş yapıldığı anda servislere arıza bilgileri gönderilmesi, servislerin sahada güvenlik numarası ve mobil cihazlar aracılığıyla tüm müşteri taleplerini en hızlı şekilde sonuçlandırması ve tüm işlem sonuçlarının gerçek zamanlı takibi, kontrolü ve güvenliği satış sonrası hizmetler merkezi yönetim sistemi üzerinden yürütülüyor.

 • SURVEY HİZMETLERİ
 • KURULUM HİZMETLERİ
 • PERİYODİK BAKIM HİZMETLERİ
 • KALİBRASYON HİZMETLERİ
 • TANK TEMİZLİĞİ
 • ALT YAPI İŞLEMLERİ
 • KAMERA KONTROLLÜ AKUSTİK SIZDIRMAZLIK TESTİ
 • KİRLENMİŞ SAHA İYİLEŞTİRME VE TEMİZLEME

BAYİ BAŞVURU FORMU

Bayimiz olmak istermisiniz?

ÇAĞRI MERKEZİ

444 MPSN | Anında hizmet garantisi…

Mepsan Çağrı Merkezi ; ihtiyaçlara en uygun şekilde cevap vermek ve müşteri memnuniyeti sağlamak için şirketimizin Ar-Ge birimi tarafından geliştirilen Çağrı Merkezi yazılımı, anlık servis inceleme, koordinat bilgileri sayesinde en yakın servisi en doğru şekilde yönlendirebilecek bir alt yapı yazılımı ile saha şartlarında tecrübe kazanmış ve özel eğitim almış çağrı merkezi personeli tarafından verdiği bir hizmettir.

Kalite politikamızın uygulamada da olduğunu göstermek amacı ile, sektörde sayılı firmada bulunan Atex, MID, TSEN ISO 14001, TSEN ISO 9001, TS 18001, ISO 27001 ve TS ISO 10002 standardı çerçevesinde ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ÇAĞRI MERKEZİ

MÜŞTERİ MEMNUNİYET ANKETİ

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmemiz için anketimize katılmak istermisiniz…

MEPSAN GARANTİ – GARANTİ+

Mepsan ürün garantisine sahip olun hem içiniz hem cebiniz rahat etsin…

Mepsan ürün garantisine sahip olun hem içiniz hem cebiniz rahat etsin…

Ürün garantilerimiz sizlere ürünlerinizi sağlıklı ve kaliteli bir şekilde kullanım imkânı sunuyor. Ürünlerinizin bakım ve servis hizmetlerini yetkili bayilerimize yaptırın, garanti avantajlarını doyasıya yaşayın.

Garanti süreci satın alınan ürünün montajından sonra başlar. Ürünün kuruluma kadar kutusunun açılmaması, zarar görmemesi ve montajının yetkili bölge servislerimiz tarafından yapılması gerekir. Garanti süresi tüm ürünlerimiz için 2 yıldır.

Garanti süreçleri ile ilgili detaylı bilgilere garanti kitapçığımızdan da ulaşabilirsiniz.

Garanti kitapçığınızı garanti süresi boyunca saklayınız.

MEPSAN GARANTİ | GARANTİ+

MEPSAN SERVİS AĞI

Tüm Türkiye de kesintisiz hizmet…

ULUSLARARASI TEKNİK DESTEK

Ürünlerin sahaya gönderilmesi, teslim edilmesi ve çalıştırılmasının yanı sıra uzman ekiplerlerle ürünlerin sahada çalışıyor olmasını sağlamak bizim için son derece önemlidir.

Mepsan Satış Sonrası Hizmetler, Uluslar arası teknik destek ekibi olarak;

 • Soruna odaklanmak ve tespit etmek
 • Sorunlara karşı çözüm üreterek sorunları gidermek,
 • Operasyon verimliliğini kesintisiz ve kararlılıkla sağlamak

amacıyla 7 gün 24 saat hizmet sunmaktayız.

Alanında uzmanlaşmış teknik ekibimiz, ekipmanlarımızın tümüne profesyonel bir teknik destek hizmeti sunarak, müşterilerimizin ürünlerini daha verimli ve sağlıklı kullanılması yönünde danışma ve teknik destek hizmetleri vermektedir.

Son tarih 28 Şubat

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Ölçü ve Ölçü Aletleri Muayene Yönetmeliği'ne göre Akaryakıt, LPG ve CNG istasyonlarındaki cihazların kalibrasyonlarının ve mühür tarihlerinin güncel olması ve her 2 yılda bir yenilenmesi gerekmektedir.