Bülten

MEPSAN’ın yeni otomasyon platformu STAWİZ+ : İhtiyaçların ötesinde!

Teknoloji üretimi konusunda sınır tanımayan Mepsan’ın yeni otomasyon platformu Stawiz Plus kullanıcısıyla buluşuyor. Otomasyon yazılımlarında yaşanan problemlerin geri bildirimlerini de değerlendirmeye alarak oluşturulan Stawiz Plus sahip olduğu özelliklerle sizi bir adım daha ileriye taşıyacak.  

Stawiz Plus’ta müşteri bir distribütör gibi düşünülüp müşteri altında birden fazla filo, filo altında araç grupları, araç grupları altında araçlar tanımlanabilir. Bu yapı  bir müşteriye yapılan indirimin alt seviyelere dağıtılmasını mümkün kılar. Ayrıca müşteriler başka bir müşteri getirdikleri için o müşterinin komisyonundan pay alacak şekilde tanımlanabilir.  

Stawiz Plus’ta ödeme şekli, araç üzerindeki Tag bazında tanımlanarak müşterinin farklı ödeme şekilleriyle çalışabilmesine ve müşterinin tek aracına bile farklı ödeme şekilleriyle, birden fazla tag tanımlanmasına olanak sağlamaktadır.    

Her sayfada bulunan uygulama için dokümantasyonu sayesinde kullanım hakkında gerekli tüm bilgiyi ayrı bir dosyaya ihtiyaç duymadan sunabilen Stawiz Plus, rapor listeleri yerine size daha modüler ve görsel bir sunum sağlıyor.