Bülten

MLB Grup’tan Bir Gürcistan Hamlesi Daha…

MLB Grup bünyesindeki MEPSAN, TRACO ve MİTES şirketlerinin üretmiş olduğu akaryakıt dispenserleri, otomasyon sistemleri, altyapı elemanları, yer altı tankları ve tank üstü ekipmanları grubun lider olduğu Gürcistan pazarında ihtiyaçları karşılamaya devam ediyor.

Bir akaryakıt istasyonunun yer altından yer üstüne tüm ihtiyaçlarını tam kapasite karşılayabilen altyapısı ve yatırımlarıyla sektörde hizmet veren MLB Grup bünyesindeki şirketler, Gürcistan-Rusya sınırında devlet yönetimindeki bir istasyonun tüm ihtiyaçlarını karşılayarak büyük bir başarıya imza attı.

 MEPSAN’ın BASELINE H serisi endüstriyel tip akaryakıt dispenserleri, STAWIZ istasyon otomasyon çözümleri, 3F ve 5F IPC kontrollü SB serisi dalgıç pompaları, MİTES yer altı aşırı dolum valfleri, tank ve dispenser sumpları, TRACO çift cidarlı yeraltı tankları ve MEPPIPE altyapı malzemelerinin bölgeye toplu sevkiyatı gerçekleştirilmiş olup, ürünlerin kurulumları ülke distribütörü PETROTECH LLC firması tarafından başarıyla tamamlanmıştır. Rusya sınır geçişindeki istasyon tam kapasite hafif ve ağır araçlara hizmet vermeye başlamıştır. 

Bu projeyle ürün, sistem ve hizmet kalitesini tekrar ortaya koyup güven tazeleyen MLB Grup ve distribütörü, sonraki projenin Gürcistan’ın diğer bir sınır kontrol noktasında hayata geçirilmesi üzere ön anlaşmasını yapmıştır.

İstasyonunuzun A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek altyapı ve yatırımlara sahip olan MLB Grup, 5 kıta ve 70 ülkeye yaptığı ihracatlar ile ülkemizin sektördeki lider bayrağını taşımakla birlikte; ülke ve dünya ekonomisine olan katkısını da her yıl büyüyen üretim tesisleri ve tam kapasite kullanımıyla devam ettiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir