Bülten

MEPSAN ADBLUE PAZARINDA BİR İLKE İMZA ATTI!

Yüksek teknolojiye sahip inovatif ürünleriyle her zaman fark yaratan MEPSAN, kendi dizayn ekibinin dokunuşları, MEPSAN AR-GE ekibinin yeniden tasarımı ve MLB üretim ekibinin işçiliğiyle ortaya çıkan MEPBLUE ünitelerini Balkanlardaki müşterilerinin hizmetine sunmaya devam ediyor.

MLB Grup’un Konya tesislerinde üretilmiş, hem binek hem de ağır vasıtalar için Adblue (DEF) depolama ve dağıtım hizmeti veren, farklılık yaratan STAWIZ All-In-One otomasyon sistemli 2m³ depolama kapasiteli taşınabilir MEPBLUE istasyonları Balkanlarda 5 farklı lokasyonda hizmete girdi. Egzoz emisyonunu düşürmede önemli bir araç olan Adblue, hava kirliğini minimum seviyeye çeken yardımcı bir kimyasal olarak biliniyor. Dünya, temiz çevre ve sıfır atık kavramlarıyla yeniden dizayn edilirken, MEPSAN teknolojisi taşınabilir MEPBLUE üniteleriyle zararlı gaz salınımını azaltan, çevre dostu çözümler sunuyor. 

İstasyonunuzun A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek altyapı ve yatırımlara sahip olan MLB Grup, 5 kıta ve 70 ülkeye yaptığı ihracatlar ile ülkemizin sektördeki lider bayrağını taşımakla birlikte; ülke ve dünya ekonomisine olan katkısını da her yıl büyüyen üretim tesisleri ve tam kapasite kullanımıyla devam ettiriyor.

MEPSAN ürünleri hakkında daha fazla bilgi için; 444 6776 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir