Bülten, Endüstriyel

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nde, MEPSAN Taşınabilir Tip Akaryakıt İstasyon ve Stawiz Akaryakıt Otomasyon Sistem Kurulumları Tamamlandı

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün açtığı ‘’İlçe Şantiyelerine Taşınabilir Tip Akaryakıt İstasyon ve Otomasyon Sistemi Kurulumu” ihalesini kazanan MEPSAN, üretim ve devreye alım süreçlerini başarıyla tamamladı.

MEPSAN, proje kapsamında Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’ne ait 8 ilçede bulunan araç ikmal noktalarına Taşınabilir Tip Akaryakıt İstasyon ve Stawiz Akaryakıt Takip Otomasyon Sistemi kurulumlarını gerçekleştirdi. Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde yer alan 500 araca UHF tag montajı yapılarak Taşıt Tanıma Sistemi ile akaryakıt giderleri kayıt altına alındı.

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün kurumsal ihtiyaçlarına yönelik en güvenli çözümleri Stawiz+ Akaryakıt Takip Otomasyon Sistemleri ile sunan MEPSAN, süreci başarıyla tamamladı. Hızlı ve kolay kullanım özellikleri ile 8 farklı lokasyonda akaryakıt takip avantajı sunan Stawiz+ Akaryakıt Otomasyon Sistemleri, sadece zaman kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda maliyetleri de düşürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir