Bülten

2020’DE AFRİKA VE SUUDİ ARABİSTAN’DA MEPSAN RÜZGARI ESTİ!

Geniş ürün yelpazemiz, yenilikçi bakış açımız ve çözüm odaklı çalışmalarımızla 2020 yılında Afrika ve Suudi Arabistan pazarına damgamızı vurduk.

Afrika’daki birçok ülkeye akaryakıt dağıtım hizmeti veren TOTAL, istasyonlarında MEPSAN pompalarını tercih etti. Başta Kenya ve Fas olmak üzere 13 ülkeden gelen siparişlerin üretim ve sevklerini gerçekleştirdik.

Yıl içinde Kenya’ya akaryakıt pompaları sevk edilirken, Fas pazarında yılın son çeyreği için istenen siparişlerin üretimini tamamladık. Bunun yanında Fas’ın önde gelen bir başka şirketi Green Oil de yıl boyunca tüm pompalarını MEPSAN’dan almayı tercih etti. Üretimleri tamamlanan pompaların sevkiyatı hala devam etmektedir.

Ürdün pazarında ise MEPSAN teknolojisiyle yenilenmeye ve büyümeye gidildi. Mevcut pompalara ek olarak otomasyon sistemli pompaların üretimini tamamladık, 200’ün üzerinde otomasyonlu pompanın ve istasyon otomasyonunun sevkini yılın son çeyreğinde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Ürdün pazarında kullanılan araç takip sistemlerimizin kullanım alanını genişletmeye devam ediyoruz.

Batı Afrika’daki büyümemiz Senegal, Benin, Gana ve Togo ile sürüyor. Dört pazarın da önde gelen dağıtım şirketlerinin siparişlerinin üretimini tamamladık, kurulumlarına devam ediyoruz. Yılın sonu itibariyle süreçlerimizi tamamlamış olacağız.

Kıtanın önde gelen ülkelerinden Uganda’ya ise ürettiğimiz pompaları sevk etmeye devam ediyoruz.

Suudi Arabistan’ın en büyük akaryakıt dağıtım şirketi Aldrees firmasına dört yıldır verdiğimiz otomasyon hizmetlerinin yanı sıra, pompa tedariği anlaşması gereğince sevkiyatlar tamamlanmıştır. 350 adet pompamız ve 350 bin araçlık taglerimiz Suudi Arabistan’da hizmet veriyor.

Türk mühendisliğinden aldığı güç ile yerli üretimin en önemli temsilcilerinden birisi olarak ülkemizi dünyanın her yerinde başarıyla temsil etmekten daima gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir