Bülten, Endüstriyel

MEPSAN, TÜRKİYE ENDÜSTRİSİNİN ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAYA DEVAM EDİYOR!

Şahinler Metal, Çözüm Ortağı Olarak MEPSAN’ı Tercih Etti.

Türkiye’nin önde gelen alaşımlı alüminyum üreticilerinden Şahinler Metal, fabrikasında akaryakıt dağıtımı için MEPSAN Petrol Cihazları’nı tercih etti. Çözüm ortağımızın İstanbul, Tuzla’da bulunan üretim tesisine 25 tonluk yerüstü tankı, akaryakıt pompası ve pompa otomasyonunu teslim ettik. Şahinler Metal kullanım amacıyla temin ettiği akaryakıtını kendi tankında depolayabilecek, MEPSAN pompaları ile dağıtımını güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecek. Tüm bu süreçleri de Stawiz ile kontrol altında tutabilecek.

Arslan Nakliyat da MEPSAN’ın Stawiz Plus Ağına Katıldı

Türkiye’de ve Avrupa’nın birçok ülkesinde hizmet veren Arslan Nakliyat, otomasyon hizmetleri için MEPSAN’ı tercih etti. Çözüm ortağımızın İzmir lokasyonunda kullanılmak üzere sunduğumuz tank-pompa otomasyonunun ve yazarkasa entegrasyonunun kurulumunu tamamladık. Arslan Nakliyat firması, akaryakıt güvenliğini Stawiz Plus ile sağlıyor ve yazarkasa entegrasyonu ile ödeme işlemlerini kolaylaştırarak kontrol altına alıyor.

Mepsan Akaryakıt pompası, altyapı ve otomasyon alanlarında A’dan Z’ye hizmet veriyor, Türk mühendisliği ile ürettiğimiz ürünlerimizi Türkiye’de ve dünya genelindeki 80 ülkede çözüm ortaklarımıza sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir