Bülten

YENİ VE FARKLI TASARIMIYLA, ELEVENTECH ARAÇ YIKAMA SİSTEMLERİ BİRÇOK İLDE VE İSTASYONDA…

Araç yıkama sektörüne, ‘’Daima En İyisi’’sloganıyla giren Eleventech, yeni ve farklı tasarımlarıyla birçok seçkin istasyon tarafından tercih edilmektedir.

Eleventech ürünleri, sahada kullanılan sistemlerin incelenerek, özellikle  ‘’Güvenlik’’konusunda eksikliklerin giderilmesine yönelik birçok artı özellik ile tasarlanmıştır. “Tasarım” aşamasında, 30 yıla yakın süredir istasyon ekipmanı tasarlayan bir ekip ile çalışılmıştır. Ekip, kullanıcı dostu bir tasarım yaparken aynı zamanda farklı ve modern bir görünümde bir ekipman öngörmüştür.

 “Teknoloji”açısından da farklı ürün, özellikle otomasyon sistemi ve farklı ödeme seçeneklerine imkan tanıyan özel operatör paneliyle dikkat çekiyor. Kısaca, “Güvenlik”, ‘’Teknoloji’’ ve ‘’Tasarım’’konusunda fark yaratmak için üretilmiştir.

Bu özelliklerin çok önemli bir yer tuttuğu günümüzde, alışılagelmiş Yıkama Makinelerinin tasarımından çok farklı olarak dizayn edilmiş olan Eleventech Araç Yıkama Sistemleri, müşterilerine spesifik bir ürün sunmakta ve üretici olmanın verdiği güç ile müşterilerinin özel isteklerine cevap verebilmektedir.

İlk etapta, self servis cihazlar üreten firma 7/24 Çağrı Merkezi ve 37 ilde bulunan servis ağı ile müşterilerine en hızlı şekilde cevap vererek müşterilerinin Ticari İş Ortağı değil, ‘’Çözüm Ortağı’’ olmuştur.

Sizde, Araç Yıkama sistemi, kurma veya  yenilemeyi düşünüyorsanız ELEVENTECH yetkilileri ile irtibata geçebileceğiniz numaraları aramanız yeterli.

MEPSAN ürünleri hakkında daha fazla bilgi için; 444 6776 numaralı telefonu arayabilir ya da www.mepsan.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir