Her yıl düzenlenen geleneksel Mepsan İftar Yemeği organizasyonu bu yıl da akaryakıt sektörü temsilcileri, bölge bayileri ve tedarikçilerin yoğun katılımıyla Ataşehir Kalbur Restaurant’da gerçekleşti.

Mepsan, Yönetim Kurulu Başkanı M. Levent Bulgurcu ve Genel Müdürü Osman Ersoy’un ev sahipliğinde, akaryakıt sektör temsilcilerini, bayi ve tedarikçilerini geleneksel İftar yemeğinde ağırladı.

Mepsan’ın iş ortaklarının, akaryakıt dağıtım sektörünün birçok üst düzey yöneticisinin ve Mepsan çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirilen iftar yemeğine ilgi yoğundu. Mepsan Yönetim Kurulu Başkanı M. Levent Bulgurcu bütün masaları tek tek dolaşarak düzenledikleri iftar yemeğinde bir araya gelmelerinden dolayı çok memnun olduğunu dile getirip, gösterdikleri ilgiden dolayı herkese teşekkür etti ve Ramazan’da değerli dostları ve iş ortakları ile bir araya gelmekten dolayı memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Mepsan Ailesi :
“Dünyanın en büyük yakıt istasyonu ekipmanı üreticilerinden biri olmak bize yetmiyor; dünyanın lider yakıt istasyonu çözüm markası olmak, geleceğin istasyonunu hayalden gerçeğe dönüştürmek, alternatif otomotiv yakıtlarında öncü geliştirmeler yapmak istiyoruz. Sektörümüzün yerel liderliğinden sektör geleceğinin global liderliğine doğru emin adımlarla yürüyoruz.”