Garanti | Garanti+

LİDER MARKA MEPSAN!

MEPSAN GARANTİ

Mepsan ürün garantisine sahip olun hem içiniz hem cebiniz rahat etsin…

Mepsan ürün garantisine sahip olun hem içiniz hem cebiniz rahat etsin…

Ürün garantilerimiz sizlere ürünlerinizi sağlıklı ve kaliteli bir şekilde kullanım imkânı sunuyor. Ürünlerinizin bakım ve servis hizmetlerini yetkili bayilerimize yaptırın, garanti avantajlarını doyasıya yaşayın.

Garanti süreci satın alınan ürünün montajından sonra başlar. Ürünün kuruluma kadar kutusunun açılmaması, zarar görmemesi ve montajının yetkili bölge servislerimiz tarafından yapılması gerekir. Garanti süresi tüm ürünlerimiz için 2 yıldır.

Garanti süreçleri ile ilgili detaylı bilgilere garanti kitapçığımızdan da ulaşabilirsiniz.

Garanti kitapçığınızı garanti süresi boyunca saklayınız.

GARANTİ +

Mepsan Garanti+ ile garanti sürenizi +1,+2,+3 yıl daha uzatabilirsiniz…

Garanti sürenize ek olarak sizlere ek garanti süresi hizmeti sunuyoruz. +1, +2, +3 yıl garanti uzatma seçeneklerimiz ile ürününüzün garantisi bitse dahi sizleri bu imkânlardan faydalanmaya davet ediyoruz. Ek paketlerimizden faydalanmak için yetkili servislerimizle yada 444 6776 numarasından Mepsan çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Garanti belgesi yerine geçen ek garanti sözleşmenizi ek garanti süreniz bitene kadar saklayınız.

Tüm bakım onarım ve teknik servis işlemlerinizi yetkili bölge servislerimize orijinal yedek parçalarımız ile yaptırın, hem ürününüzün ömrünü uzatın, hem de ürününüz ilk günkü gibi kalsın.

444 MPSN
Son tarih 28 Şubat

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Ölçü ve Ölçü Aletleri Muayene Yönetmeliği'ne göre Akaryakıt, LPG ve CNG istasyonlarındaki cihazların kalibrasyonlarının ve mühür tarihlerinin güncel olması ve her 2 yılda bir yenilenmesi gerekmektedir.