ÇAĞRI MERKEZİ

LİDER MARKA MEPSAN!

MEPSAN ÇAĞRI MERKEZİ

Mepsan Çağrı Merkezi ; ihtiyaçlara en uygun şekilde cevap vermek ve müşteri memnuniyeti sağlamak için şirketimizin Ar-Ge birimi tarafından geliştirilen Çağrı Merkezi yazılımı, anlık servis inceleme, koordinat bilgileri sayesinde en yakın servisi en doğru şekilde yönlendirebilecek bir alt yapı yazılımı ile saha şartlarında tecrübe kazanmış ve özel eğitim almış çağrı merkezi personeli tarafından verdiği bir hizmettir.

Mepsan destek hattı. Mepsan 444

Kalite politikamızın uygulamada da olduğunu göstermek amacı ile, sektörde sayılı firmada bulunan Atex, MID, TSEN ISO 14001, TSEN ISO 9001, TS 18001, ISO 27001 ve TS ISO 10002 standardı çerçevesinde ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Türkiye’nin dört bir yanında kamu kurumlarının ve özel sektörün bir çok alanına hizmet veren Mepsan Çağrı Merkezi yapmış olduğu çalışmalar ve güçlü teknik altyapısı ile sektörde müşterilerimize basit ve hızlı çözümler sunmaktadır.

444 67 76 ( 444 MPSN ) numaralı kurumsal hattımız ve bekleme süresini minimumda tutarak sizlere ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirir.

Mepsan Çağrı Merkezi bünyesinde kullanılan yazılımımız Ar-Ge birimi tarafından yeni geliştirilmelerle güçlendirilmeye devam ederken, eğitim merkezimiz de personelin gelişimi ve daha iyi hizmet vermesi için örneklendirme çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Çağrı Merkezi denetimine, Kalite Kontrol grubu sürekli olarak devam etmektedir. Çağrı Merkezine gelen arızalar ve şikayetler analiz edilmekte ve Kalite kontrol birimine raporlanmaktadır. Amacımız hata oranını azaltmak ve siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri geliştirmek için veri analizi yapılmaktır.

Dinamik ve uzman kadromuzla, hızlı esnek ve pratik çözümler sunarak sizlere minimum maliyet ile maksimum fayda sağlamaktayız. 7 Gün 24 Saat sadece Çağrı Merkezi hizmeti değil, aynı zamanda ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda sizlere çözüm sunmaktayız. Bu sayede sadece işinize odaklanmanıza yardımcı oluyoruz. Sizlerden gelen geri bildirimleri çok önemsiyor ve memnuniyet duyuyoruz. Yılın her saati hattayız. Geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Son tarih 28 Şubat

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Ölçü ve Ölçü Aletleri Muayene Yönetmeliği'ne göre Akaryakıt, LPG ve CNG istasyonlarındaki cihazların kalibrasyonlarının ve mühür tarihlerinin güncel olması ve her 2 yılda bir yenilenmesi gerekmektedir.