Bülten

MEPSAN 4.0 HAREKETİ BAŞLADI!

Sadece izlemekle kalmıyor, YENİLİKLERİ SİZLER İÇİN ÜRETİYORUZ.

Geleceğin teknolojisini bugünden üreten MEPSAN yükleme ve depolama ağının en kritik sorunlarından birini daha çözüme kavuşturarak, endüstri 4.0 geliştirme sürecini başarılı bir şekilde yönetmeye devam ediyor. Bünyesinde barındırdığı özellikleri ile kullanıcıların operasyonel maliyetlerini minimize ederek hata payını düşüren, aktif veri takibi özelliği sayesinde anlık veri analizini mümkün kılan MEPSAN Otonom Yük Robotları (AVG) ile sektörde fark yaratmaya hazır olun!

“İnsan için teknoloji” mottosuyla ilerleyen MEPSAN, Otonom Yük Robotları ile olası iş kazalarını minimize ederek üretim verimliliğini arttırırken, kullanım alanları sayesinde süreci etkin olarak yönetmenizi ve üretim verimliliğinizi en iyi şekilde takip etmenize olanak sağlayacaktır.

Yenilikçi ar-ge çalışmaları ile özelliklerine her gün bir yenisini ekleyen 1.1m/s hıza sahip Otonom Yük Robotları, 400 kg’a kadar olan yükleri rahatça kaldırabilirken, doğal navigasyon özelliği ile herhangi bir belirtece ihtiyacı olmadan yol bulabilir. Personel tanıma ve yetkilendirme yapılabilir. Otonom şarj özelliği sayesinde kendini şarj edebilirken, size de tüm bu süreci telefon, tablet ya da bilgisayarınızdan takip etmek kalır.

Mepsan olarak yenilikçi bakış açımız ve çözüm odaklı çalışmalarımızla, gelecek için bugünden üretmeye ve yenilikler yaratmaya devam edeceğiz. Daima gururla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir