Bülten

MLB GRUP’TAN HIRVATİSTAN’A BÜYÜK SEVKİYAT!

MLB Grup bünyesindeki MEPSAN, TRACO ve MİTES şirketlerinin üretmiş olduğu akaryakıt dispenserleri, yer altı tankları ve tank üstü ekipmanları bu zor dönemde Hırvatistan müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yola çıktı.

Yurtdışı pazarlara, özellikle endüstriyel ve perakende alanında Taşınabilir ve Modüler İstasyon üretimi yapan TRACO, bu kez de 60m3 ve 20m3 kapasiteli, çift cidarlı, çift bölmeli Avrupa standartlarındaki yer altı tanklarını Hırvatistan müşterilerinin yeni yatırımları için zamanında üretip sevk işlemlerini gerçekleştirdi. Üretilen yer altı tankları MİTES firması tarafından tedarik edilen tank üstü ekipmanları ve MEPSAN tarafından üretilen SMARTLINE serisi akaryakıt dispenserleri ile tamamlanarak yeraltından yerüstüne komple çözümler sunuldu.

MLB GRUP dünya ekonomisinin içinden geçtiği bu zorlu dönemde, 5 kıta ve 70 ülkeye yaptığı ihracatlar ile sadece ülkemizin sektördeki lider bayrağını taşımakla kalmıyor; ülke ve dünya ekonomisine olan katkısını da üretim tesisleri ve tam kapasite kullanımıyla devam ettiriyor.

 

MEPSAN ürünleri hakkında daha fazla bilgi için; 444 6776 numaralı telefonu arayabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir