Bülten

MEPSAN, Locwiz Arayüzlü All In One Pompa’sını tanıttı.

All In One Pompa

Geliştirdiği teknolojileriyle öne çıkan MEPSAN, önemli bir yeniliğe daha imza attı. All in One pompasını Locwiz teknolojisi ile birleştirerek özellikle endüstriyel alanda kolaylıklar ve tasarruf imkanları sağlayan MEPSAN, All in One Pompa sayesinde başka hiçbir ekipmana ihtiyaç duymadan, daha güvenli, daha hesaplı ve daha kolay pompa ve otomasyon hizmeti sunmanın mümkün hale geldiğini Petroleum İstanbul’da duyurdu.

All in One Pompa’nın Locwiz ara yüzüyle; pompa üzerindeki ekranlardan satış görüntülemek, tank yakıt seviyesini kontrol etmek, tanktaki su miktarını görebilmek ve yakıt sıcaklık bilgilerini anlık olarak takip edebilmek mümkün. Satış rakamları ve istasyon verileri grafikler yardımıyla izlenebiliyor. Hiyerarşik yetkilendirme imkânı ile istasyon için gerekli bütün veriler hızlı ve pratik bir şekilde raporlanabiliyor. Uçtan uca şifreleme ile güvenliği ön planda tutan Locwiz sistemi üzerinden, kullanıcı kartları aktif veya pasif edilebiliyor.

Locwiz’in en önemli unsurlarından biri ayrıntılı raporların kolayca sunulabilmesi. Locwiz sistemi, önceden belirlenen yetkilendirmeler ile günlük, haftalık ya da aylık raporların derlenmesine imkân tanıyor. Her tank için ayrıca hazırlanabilen veri grafikleri ile kullanıcıya tank yakıt seviyesini, tank sıcaklığını ve tanktaki su seviyesini detaylarıyla verebiliyor.

Yeni teknolojisini kullanıcıların pompa, tank ve araç adedine göre belirleyen MEPSAN, dört farklı lisanslama paketini müşterileri ile buluşturuyor.

Daha fazla bilgi için 444 6776 numaralı telefonu arayabilir ya da iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir