Bülten

MEPSAN’dan İstasyon Marketleri İçin Yeni Dönem, Sigara Otomatı!

Sigara Otomatı

Yenilikçi teknoloji üretici MEPSAN, yazılım ve donanım yeteneklerini kullanarak geliştirdiği Sigara Otomatı sayesinde istasyon marketlerinin en büyük güvenlik sorunlarından bir tanesine son veriyor. Sigara Otomatı’nı Petroleum İstanbul’da duyuran MEPSAN, istasyon marketlerinin çehresini Marwiz market otomasyonuyla değiştirmeyi hedefliyor.

Dahili endüstriyel bilgisayar ve işletim sistemi ile çalışan MEPSAN Sigara Otomatı, modüler hücre yapısı ve esnek raf sistemi sayesinde tüm sigara boyutlarına göre ayarlanabiliyor ve kolayca kurulabiliyor. Bakım zamanı bilgisi ve arıza tespit imkânı sunmasıyla da istasyonlar için zaman tasarrufu sağlıyor.

MEPSAN Sigara Otomatı, hem standart sigara otomatı işlevlerini ve prensiplerini barındırıyor hem de istasyonlara daha fazla güvenlik imkânı sunuyor. Hata kontrol sistemi ve akıllı ID dağıtım sistemleri sayesinde istenilen sigara hücresini otomatik olarak numaralandırabiliyor. Standart yapısında 80 hücre ile 1800 adet kapasite barındırıyor ve diğer market otomasyon sistemleriyle entegre çalışabiliyor. MEPSAN Sigara Otomatı, kimlik denetimli kartla açılabilen otomatik kapıları, lazer sensörleriyle güçlendirilmiş hırsızlık önleme sistemi, akıllı stok yönetimi ve otomatik ürün teslim özelliği ile satışların güvenli bir şekilde yapılmasını sağlıyor.

MEPSAN Sigara Otomatı hakkında daha fazla bilgi için; 444 6776 numaralı telefonu arayabilir ya da iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir