Mepsan olarak 2016 yılından itibaren; LPG Otomasyon ve Acil Çağrı Merkezi Hizmeti konularında Türkiye Petrolleri’nin çözüm ortaklığını başarı ile sürdüren Mepsan, 2018 itibariyle LPG dispenser alım ihalesini de kazanarak, çalışma alanlarına bir yenisini daha ekledi.

LPG dispenserlerinde geniş ürün yelpazesine sahip olan Mepsan, Baseline ve Smartline modellerine ek, Smartpanel tasarımı ile rakiplerinden ayrılan yenilikçi tasarımı ile Türkiye Petrolleri’nin beğenisini kazanmıştır.

2018 yılını “Değişim Yılı” ilan eden Mepsan, Türkiye Petrolleri’nin istasyonlarında da bu anlayışını yeni ürünleri ile sürdürmeye devam edecektir. 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz, konusunda uzman iş gücü, yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımı ile Mepsan hizmetlerini daha da ileriye taşımaktadır.

LPG Dispenser ihalesine ek olarak tek ve çift tanklı istasyonlarda kullanılan, Optimus LPG panolarımız anlık tank seviyelerini lokalde ve merkezde yetkililere takip etme imkanı tanırken; tanklarınızın seviyeleri, arızalar ve alarm sensörlerinin anlık ve geçmişe dönük durumları da dahil bütün raporlama ihtiyaçlarınızı, entegre alarm modülleriyle lojistik hizmetleri için de gerekli altyapıyı sağlamaktadır.

Çözüm ortaklığımız ilerleyen yıllarda da büyüyerek Türkiye Petrolleri’ne hizmet vermeye devam edecektir. Hedefimiz, önceden olduğu gibi tamamen Türk mühendisliği ile geliştirdiğimiz ürün ve sistemlerimizin, dağıtım şirketlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek beğenilerine sunmaktır.