Bülten

TRACO, AKARYAKIT DEPOLAMA TANKLARI İLE FARK YARATIYOR

Yeraltı Tankı

Traco geçtiğimiz yıl içerisinde ürettiği 400’den fazla tank ile uygun maliyetleri emniyet ile birleştirerek dağıtım şirketlerinin gözdesi oldu.

Traco Tank Treyler,Dağıtım Firmaları, Bayiler, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile perakende sektörüne standartların üzerinde Çelik Yer Altı Çift Cidarlı / Tek Cidarlı  ve Çelik Yer Üstü  Çift Cidarlı / Tek Cidarlı Akaryakıt depolama tankları ile çözümler sağlamaktadır.

Akaryakıt depolama tankları yerli ST-37 Kaliteli A1 Yüzey Kalitesine sahip, TS EN 12285-1 ve TS En 12285-2 standartında belirtilen kalite ve mukavemete sahip  Ereğli İs-Demir celiğinden üretilmektedir. Üretimde ham madde tedariği hiç birşekilde geri dönüşüm ya da ithal düşük kaliteli saclardan yapılmamaktadır.

Yerli mühendislik, otomasyon destekli kaynaklı üretim hattı, otomasyon destekli büküm ve şekil verme yöntemleri ile el değmeden üretilen akaryakıt depolama tankları % 100 sızdırmazlık ile güvenli ve emniyetli olması ile bir adım daha öne çıkarak fark yaratmaktadır.

3. taraf bağımsız kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmış kaynak operatörleri ile izlenebilirlik üretim hattının başından sevkiyata kadar sağlanarak sertifikasyon ve belgelendirme süreci baştan sona kadar kayıt altına alınarak müşterilerine sunulmaktadır.

Yer altına montaj edilen tanklar  Epoxy kaplama ile yer üstünde kullanılan tanklar Poliüretan kaplama  Fırın Boya yönetemi sayesinde standarta belirtilen koruma ve kaplama koşullarının üzerinde  daha uzun kullanım ömrüne sahip tanklar üreterek  sektörde fark yaratmaktadır.